darček na valentína
Francúzska kuchyňa, Madlenky, Reštaurácia Bratislava

Valentínske darčekové inšpirácie: Nápady na perfektný darček na Valentína

Blíži sa Valentín, sviatok zamilovaných. Zabudnite na čokoládu zo supermarketu a darujte svojej polovičke originálny darček na Valentína, ktorý ju skutočne poteší. Sladké valentínske darčeky sú skvelou voľnou pre dámy aj pánov. Inšpirujte sa našimi tipmi a prežite nezabudnuteľný Valentín.

Valentínske darčeky: Nájdite ideálny prejav lásky pre vášho Valentína

Stále premýšľate nad tým, čo darovať svojej láske na Valentína? Rozhodne v tom nie ste sami. Väčšina ľudí totiž hľadá valentínske darčeky na poslednú chvíľu. My však pre vás máme skvelú správu. Tento rok sme totiž mysleli aj na ľudí, ktorí kupujú valentínsky darček 14.2. Zastavte sa u nás a vyzdvihnite si luxusný valentínsky dezert.

Pre túto špeciálnu príležitosť sme si pre Vás pripravili limitovanú edíciu madleniek. Vanilkovo-citrónové madlenky v tvare srdca sú obalené v bielej belgickej čokoláde a plnené lahodným krémom. Takýto darček na Valentína vašu polovičku zaručene poteší.

 

 

Sladký valentínsky darček iste nikto neodmietne. Preto sme si pre vás pripravili limitovanú valentínsku ponuku, v ktorej nájdete čerstvo upečené tradičné madlenky. Francúzske madlenky predstavujú esenciu tradičného francúzskeho cukrárskeho umenia. Pripravené s majstrovstvom a láskou, tieto ikonické sladkosti ponúkajú nezabudnuteľný gastronomický zážitok. Čo viac si na Valentína priať?

 

 

limitovanej valentínskej edícii nájdete tieto valentínske koláčiky v hneď troch prevedeniach. Krabička s názvom Je t’aime! V sebe ukrýva vanilkovo-citrónové madlenky v tvare srdca obalené v bielej belgickej čokoláde plnené lahodným pistáciovým krémom.

 

 

Ružové madlenky v tvare srdca vo valentínskom boxe J´ADORE! sú s vanilkovo-citrónovou príchuťou. Tieto valentínske koláčiky sú obalené v ružovej čokoláde ruby, plnené sú domácim jahodovým džemom. Všetky madlenky pre váš pečieme s láskou a z tých najkvalitnejších ingrediencií. Objednajte si exkluzívny limitovaný box a 14.2. vás budú čakať čerstvo upečené valentínske koláčiky.

 

 

Ak sa neviete rozhodnúť, po ktorej farbe siahnuť, máme pre vás pripravený lahodný mix. V krabičke You & Me nájdete vanilkovo-citrónové madlenky v tvare srdca obalené v bielej čokoláde a v čokoláde ruby. Srdiečka v bielej, ako aj v ružovej čokoláce sú taktiež plnené. Madlenky Ruby sú plnené domácim jahodovým džemom a srdiečka obalené v bielej čokoláde sú plnené jemným pistáciovým krémom.

 

 

Valentínsky dezert

Čo je krajším vyznaním lásky, než srdce na dlani? Dokonalým valentínskym darčekom pre muža aj ženu je bezpochyby čokoládový dezert Chocolate Mousse v tvare srdca na mandľovom sablée. Po prvom súste sa vašej polovičke zbláznia chuťové poháriky a bude v siedmom nebi. Tento jemný luxusný valentínsky koláč je dokonalou súčasťou romantického večera a zavŕšením valentínskeho menu.

 

 

 

 

Francúzske víno

Medzi skvelé valentínske darčeky pre ženu, ale aj muža rozhodne radíme kvalitné francúzske víno, ktoré skvelo doplní vaše valentínske menu. V našej širokej ponuke nájdete exkluzívne vína priamo z francúzskych viníc. Všetky vína prešli pred zaradením do ponuky rukami skúseného someliéra, ktorý pre vás vybral len tie najlepšie odrody a druhy oranžového, červeného a bieleho vína. Či už sa rozhodnete pre suché, živé a energetické červené víno Mondeuse alebo ľahké minerálne víno En Route Pour L’Apéro, váš valentínsky večer bude dokonalý.

 

 

 

author-avatar

About Alexandra

Alexandra pre vás pravidelne pečie čerstvé texty zo sveta francúzskej kuchyne a gastronómie. Vo voľnom čase vášnivá čitateľka, cestovateľka a degustátorka nových chutí, počas dňa zodpovedná copywriterka a transcreatorka. Vo svete marketingu sa pohybuje viac než 8 rokov, počas ktorých neustále zbiera nové znalosti a skúsenosti.

Related Posts