CATERING

French Cuisine Catering

Najdôležitejšou časťou všetkých spoločenských udalostí je catering! Či je to svadba , narodeniny, firemný večierok, súkromná oslava alebo iná špeciálna udalosť. Dobré jedlo milujeme všetci a preto neváhajte a prekvapte všetkých hostí niečím naozaj originálnym. Moderná francúzska kuchyňa ako súčasť Vašich akcií? Áno je to možné. Známe francúzské jedlá ako Foie Gras sa môžu stať súčasťou skvelého eventu priamo u Vás.

Nebudú samozrejme chýbať ani tie najlepšie francúzske dezerty a francúzske koláče v podobe lahodných madleniek alebo tartaletiek. Z týchto french patisserie delikatés Vám vieme pripraviť aj ich mini verzie. Madlenky sú to skutočná francúzska pochúťka a každú akciu spravia tou nezabudnuteľnou!

V našom nápojovom lístku sa nachádzajú jedinečné francúzske vína, ktoré Vám vieme sprostredkovať pre Vaše oslavy, narodeniny, eventy či iné spoločenské akcie. Skvelý výber kvalitných francúzskych vín ale aj champagne.

Do dnešného dňa sme hostili už niekoľko spoločenských udalostí dokonca aj svadby! Náš team je tu pre Vás aby sme Vám a Vašim hosťom zabezpečili ten ozajstný gurmánsky zážitok!

Ak chcete získať viac informácií o zabezpečení občerstvenia na Vašu akciu, vyplňte náš online formulár alebo nám zavolajte na číslo +421 915 287 925.

Nechajte si vypracovať ponuku priamo pre Vás a dohodnite si gurmánsku ochutnávku ešte dnes!

KONTAKTNÝ FORMULÁR

    .