Catering Bratislava
Catering Bratislava, Francúzska kuchyňa

Catering Bratislava: 5 TOP tipov pre úspešný catering služby.

Či už plánujete svadbu, oslavu, alebo firemnú akciu, kvalitný a chutný catering je základom úspechu. Dobré jedlo a víno totiž dokáže hotové zázraky. Kde hľadať najlepší catering Bratislava? V reštaurácii Colette ponúkame bezkonkurenčný catering, ktorý zahŕňa studené aj teplé francúzske špeciality, dezerty aj exkluzívne vína priamo z Francúzska. Unikátny francúzsky catering zmení každú akciu na nezabudnuteľný zážitok.  

V dnešnej dobe sú kvalitné catering služby nevyhnutnou súčasťou každej dobrej akcie. Nejde však len o jedlo či nápoje. Ten správny catering dodá každej akcii jedinečnú atmosféru a vytvorí z nej jedinečný (nielen) gurmánsky zážitok. Ak hľadáte najlepší catering Bratislava, sme tu pre vás.

Tip na najlepší catering Bratislava

Naša francúzska reštaurácia Colette sa postará, aby bola vaša oslava, svadba či firemná akcia nezabudnuteľným zážitkom. Ponúkame vám špecializovaný catering pre firemné stretnutia, firemné raňajky a business catering, ktorý je plne prispôsobený vašim potrebám. Bez čoho sa nezaobíde úspešný catering? Toto je päť bodov, na ktorých si dávame v Colette záležať.

 

Catering Bratislava

 

1. Catering služby a kvalitné víno

Oslava, svadba, vernisáž, ale ani firemná akcia sa nezaobíde bez kvalitného vína. V našej ponuke francúzskych vín nájdete tie najlepšie odrody, ktoré prešli starostlivým výberom nášho someliéra. Na vašich stoloch nebudú chýbať exkluzívne červené, biele ani oranžové vína dovezené priamo z francúzskych viníc. Súčasťou našej ponuky je aj obľúbené Prosecco, ktorého jemné bublinky pohladia chuťové poháriky tých najnáročnejších hostí.

2. Originálne fingerfood (jednohubky)

Tarama, nátierka z pečených rýb s kaviárom a pecorinom, Gravlax Carpaccio, marinovaný losos s kurkumovým dresingom a bielym makom, či francúzska klasika Foie Gras. Naše cateringové menu je plné francúzskych špecialít. Na váš stôl prinesieme to najlepšie z francúzskej kuchyne. Naše catering služby zahŕňajú aj francúzske dezerty a studené misy, vrátane autentického francúzskeho šalátu. Ponúkame rozmanitosť, ktorá uspokojí každého hosťa na akýchkoľvek eventoch.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Colette | Modern French Cuisine (@colette.jadore)

 

3. Jedlo pre vegetariánov

Náš catering Bratislava je prispôsobený tak, aby ulahodil každému hosťovi. Súčasťou ponuky francúzskych jedál je preto množstvo vegetariánskych pokrmov. V menu nájdete delikátny studený šalát Tabulé z bulguru a byliniek, ako aj avokádové Guacamole či krémovú Burratu so zeleninou či ovocím. Všetky pokrmy vám radi pripravíme aj na mieru podľa vašich osobných prianí a predstáv.

 

Catering Bratislava z reštaurácie Colette naplní očakávania tých najnáročnejších hostí

 

4. Kokteily aj nealko drinky

Ani vy si nedokážete predstaviť večierok bez klasických kokteilov a miešaných drinkov? Náš catering Bratislava zabezpečí, že na slávnostnom evente si každý hosť nájde drink podľa svojej chuti. Okrem miešaných drinkov vám zabezpečíme aj slovenské remeselné nealko limonády rôznych chutí, ktoré skvelo doplnia lahodné francúzske špeciality.

5. Sladká bodka na záver

Našu ponuku lahodných francúzskych dezertov tvoria predovšetkým tradičné, ručne a s láskou pripravované madlenky. Okrem toho si môžete vybrať ďalšie dezerty z patisserie, ako sú z tartaletky, choco fondant alebo lemon cake či dokonalý tarte tatin. Všetky dezerty pripravuje naša cukrárka, ktorá si dáva záležať aj na tých najmenších detailoch. Vďaka jej dezertom sa váš stôl zmení na umelecké dielo plné tých najlepších chutí.

 

 

author-avatar

About Alexandra

Alexandra pre vás pravidelne pečie čerstvé texty zo sveta francúzskej kuchyne a gastronómie. Vo voľnom čase vášnivá čitateľka, cestovateľka a degustátorka nových chutí, počas dňa zodpovedná copywriterka a transcreatorka. Vo svete marketingu sa pohybuje viac než 8 rokov, počas ktorých neustále zbiera nové znalosti a skúsenosti.

Related Posts