francúzska reštaurácia Colette
Fine dining, Francúzska kuchyňa, Reštaurácia Bratislava

Ako prežiť nezabudnuteľnú valentínsku večeru v Bratislave

Valentínska večera je výnimočný čas, kedy si môžeme dať prestávku od každodenných starostí a venovať sa len svojmu partnerovi či partnerke. objavte tie najlepšie romantické reštaurácie v Bratislave a vychutnajte si krásny čas vo dvojici s vynikajúcim jedlom, vínom a najmä s dobrou náladou.

Prvým krokom je správny výber reštaurácie. Zabudnite na obyčajnú pizzu či prepálené hranolky v neďalekom bistre, kam chodievate na obed. Namiesto toho navštívte luxusnú reštauráciu ponúkajúcu romantickú večeru pre dvoch v Bratislave. Nezabudnuteľný zážitok, a to ako kulinársky, tak aj estetický, ponúkajú najlepšie fine dining reštaurácie, ktorých je v Bratislave hneď niekoľko.

colette reštaurácia bratislava

Vyberte si reštauráciu s príjemnou a romantickou atmosférou. Útulný interiér sofistikovaná elegancia a rafinovanosť, tlmené svetlá a sviečky. Miesto, kde strávite tento špeciálny večer, by malo byť skutočne výnimočné. Tie najlepšie valentínske ponuky v Bratislave by mali zahŕňať špeciálne valentínske menu stvorené len pre túto príležitosť. Veď láska prechádza cez žalúdok.

 

 

Valentínska večera v Colette

V modernej francúzskej reštaurácii Colette sa postaráme o to, aby bola vaša valentínska večera skutočne nezabudnuteľným zážitkom. S naším šéfkuchárom sme si pre vás pripravili to najlepšie špeciálne valentínske menu v Bratislave. Okrem toho si u nás môžete zakúpiť limitovanú edíciu francúzskych madleniek a dezertov, ktoré sú dokonalým valentínskym darčekom. Pretože sa nám už teraz začínajú zapĺňať stoly, odporúčame vám urobiť si včas rezerváciu. Vyhnete sa čakaniu a my vás ihneď po vašom príchode usadíme k vybranému stolu.

 

 

Interiér našej reštaurácie je elegantný a jedinečný, s jemným dotykom romantiky a parížskeho šarmu. Každý detail je starostlivo zvolený tak, aby dotvoril luxusnú atmosféru. Štýlové zariadenie, moderný dizajn a otvorená kuchyňa sú zárukou, že vaša návšteva bude nielen gastronomickým zážitkom, ale aj estetickým potešením.

Valentínska večera

Vychutnajte si spoločné chvíle v štýlovej parížskej reštaurácii, ktorá je ako stvorená na výnimočné príležitosti. zabudnite na starosti bežných dní a nechajte sa unášať lahodnými chuťami, ktoré vznikajú pod rukami nášho skvelého šéfkuchára.

Večer ukončite romanticky

Komu by sa chcelo po skvelej večeri zamieriť rovno domov? Možností, ako ukončiť valentínsku večeru, je mnoho. Záleží len na vás a vašej polovičke. Zájsť môžete napríklad do kina alebo do divadla.

Romantická môže byť aj prechádza večernou Bratislavou či drink na lodi s výhľadom na staré mesto a Dunaj. V prípade chladného počasia sa zrejme budete chcieť zohriať v útulnom podniku, kde si môžete vychutnať spoločné chvíle pri dobrom drinku či víne.  

Ak sa rozhodnete prežiť valentínsku večeru v reštaurácii Colette, po jedle nemusíte nikam odchádzať. Užite si večer tak, ako to robia Francúzi. Pomaly a intenzívne. Po vynikajúcom jedle si doprajte sladkú bodku v podobe lahodných Crêpes, krehkých veterníkov Choux au craquelin, ikonických Paris Brest alebo tradičných madleniek, ktoré v Colette pripravujeme s láskou k pôvodným receptom.

francúzske dezerty

 Po dezerte sa nechajte unášať príjemnou atmosférou a vychutnávajte si vzájomnú prítomnosť. Večer môžete zakončiť exkluzívnym francúzskym vínom z našej ponuky, alebo skvelým miešaným drinkom. V našom nápojovom lístku nájdete množstvo ikonických aj menej tradičných koktejlov ako napríklad Negroni ´Sbagliato´, Golden Boy či Cosmo Colette. Chýbať nemôže ani Espresso Martini a Old Fashioned.

My vám však odporúčame ukončiť valentínsky večer drinkom Monaco Love, alebo ešte lepšie – French Kiss. Ten predsa k valentínskej večeri neodmysliteľne patrí…

author-avatar

About Alexandra

Alexandra pre vás pravidelne pečie čerstvé texty zo sveta francúzskej kuchyne a gastronómie. Vo voľnom čase vášnivá čitateľka, cestovateľka a degustátorka nových chutí, počas dňa zodpovedná copywriterka a transcreatorka. Vo svete marketingu sa pohybuje viac než 8 rokov, počas ktorých neustále zbiera nové znalosti a skúsenosti.

Related Posts