Reštaurácia v Bratislave Colette
Francúzska kuchyňa, Reštaurácia Bratislava

Francúzska reštaurácia Colette: Luxusný podnik, v ktorom zažijete gastronomické nebo

Hľadáte reštauráciu v Bratislave, kde si vychutnáte kvalitné jedlo v jedinečnom prostredí? Miesto, kam môžete vziať kolegov z práce, partnera ale aj rodinu? Jedinečné gastronomické zážitky v Bratislave ponúka francúzska reštaurácia Colette, ktorá do hlavného mesta priniesla unikátny koncept.

TOP reštaurácia v Bratislave. Toto miesto sa stalo neodmysliteľnou súčasťou bratislavskej kulinárskej scény a rýchlo si získalo povesť top reštaurácie v hlavnom meste Slovenska. Colette do Bratislavy vniesla svieži závan Francúzska, a to nielen prostredníctvom originálneho menu, ale aj prostredníctvom neopakovateľnej atmosféry. Akonáhle prekročíte prah tohto podniku, zabudnete, že sa nachádzate v reštaurácii v Bratislave. Budete sa totiž cítiť ako na dovolenke v Paríži. Napriek tomu sa Colette môže pýšiť titulom TOP reštaurácia Bratislava.

 

 

Od chvíle, keď vkročíte do reštaurácie, cítite výnimočnú atmosféru a eleganciu. Interiér je ladený do jemných tónov, ktoré pripomínajú romantické zákutia Paríža. Výrazný svetelný nápis podčiarkuje jedinečnosť celého priestoru.

reštaurácia v Bratislave Colette

Reštaurácia v Bratislave, ktorú musíte zažiť

Najlepšia reštaurácia Bratislava? Colette sa po prvej návšteve stane vaším obľúbeným miestom na jedlo v Bratislave. Milovníci gurmánskych zážitkov nám iste dajú za pravdu, že statické menu je nuda. A to aj v prípade, že ponúka široký výber. V tejto modernej bratislavskej reštaurácii sa s nudou rozhodne nestretnete.

Skúsený šéfkuchár totiž každý týždeň pripravuje inú špecialitu, ktorú môžete ochutnať len v Colette. V menu nájdete carpaccio, escargots, foie gras či saint-jaques. Milovníci sladkého iste neodolajú tradičným crêpes suzette. Menu je prepracované a ponúka širokú škálu chutí, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie chuťové poháriky. Navyše, každú stredu si môžete objednať ikonické fondue pripravované z tradičných francúzskych syrov.

colette

francúzskym špecialitám neodmysliteľne patrí kvalitné víno z francúzskych viníc. Vo vínnom lístku Colette nájdete exkluzívne francúzske vína z prestížnych oblastí. Všetky vína prešli pred zaradením do ponuky rukami skúseného someliéra, ktorý pre vás vybral len tie najlepšie odrody a druhy oranžového, červeného a bieleho vína.

Koľko stojí menu v Colette?

Príjemne vás prekvapia aj ceny, ktoré sú v porovnaní s inými reštauráciami skutočne priaznivé. Návštevu tejto reštaurácie v Bratislave si vaša peňaženka ani nevšimne. Fondue v stredu si vychutnáte za 24,9 € a špecialitu šéfkuchára môžete ochutnať za menej ako 24 €. V prípade, že dostanete chuť napríklad na burgundské slimáky s čerstvou chrumkavou bagetkou, cena bude 14,9 €.

Jemné slávky na bielom víne s Rocquefort emulziou a penou z fermentovaného citrónu podávané s domácimi hranolčekmi vám Colette ponúkne za 18,9 €. K jedlu si môžete vybrať francúzske víno, alebo jeden z mnohých kokteilov. Ich cena začína už na 8,9 €.

Pretože ide o skutočne výnimočnú a luxusnú reštauráciu, pred návštevou vám odporúčame rezervovať si stôl. Budete si môcť byť istý, že si vo vybraný večer vychutnáte všetko, čo Colette ponúka. Jedinečnú atmosféru, šarmantný personál, exkluzívne vína a to najlepšie z francúzskej gastronómie.

Či už sa reštauráciu rozhodnete navštíviť s partnerom, priateľmi alebo s rodinou, personál sa postará o vašu absolútnu spokojnosť. Od predjedla po dezert. Aj to je dôvod, prečo je Colette najlepšia reštaurácia v Bratislave.

 

author-avatar

About Alexandra

Alexandra pre vás pravidelne pečie čerstvé texty zo sveta francúzskej kuchyne a gastronómie. Vo voľnom čase vášnivá čitateľka, cestovateľka a degustátorka nových chutí, počas dňa zodpovedná copywriterka a transcreatorka. Vo svete marketingu sa pohybuje viac než 8 rokov, počas ktorých neustále zbiera nové znalosti a skúsenosti.

Related Posts