reštaurácia v Starom meste
Francúzska kuchyňa, Reštaurácia Bratislava

Toto je jediná reštaurácia Staré mesto s pravou francúzskou atmosférou

Colette je reštaurácia v Starom meste, kde si vychutnáte romantický večer aj príjemné posedenie s priateľmi? Miesto, kam môžete bez obáv vziať aj známych zo zahraničia či gurmánov, ktorí si potrpia na prvotriedny fine dining. V tejto unikátnej reštaurácii zabudnete na okolitý svet a naplno si vychutnáte pravú parížsku atmosféru.

Nechajte sa unášať francúzskou atmosférou a parížskym šarmom reštaurácie Colette, ktorá sa nachádza priamo v srdci Bratislavy. Moderná francúzska reštaurácia priniesla do hlavného mesta niečo, čo tu dovtedy nebolo. Niečo, čím sa môžu inšpirovať aj ostatné reštaurácie v Bratislave. Akonáhle vstúpite dnu, zabudnete, že sa nachádzate v reštaurácii Staré mesto a vaša myseľ okamžite zablúdi do Paríža. Než sa stihnete usadiť, ovanie vás vôňa francúzskych špecialít a vy nebudete vedieť, na čo sa pozrieť skôr.

 

reštaurácia v Starom meste

 

„Naša reštaurácia si je jedinečná svojou atmosférou, ktorú dotvára červený neón či posedenie pri sviečkach. Colette je iná aj vďaka otvorenej kuchyni. Táto kombinácia je v Paríži veľmi obľúbená a žiadaná. U nás sa necítite ako v Bratislave,“ popisuje jedinečnú atmosféru reštaurácie majiteľka Michaela.

Táto reštaurácia Staré mesto totiž neponúka len dokonalý gastronomický zážitok. Interiér podniku Colette je vyladený do najmenšieho detailu. Synonymom Francúzska je predsa štýl a elegancia, takže dokonalý interiér pravej francúzskej reštaurácie by mal byť samozrejmosťou. Čisté línie, tlmené farby, výrazné doplnky a kvalitné materiály. Návšteva tohto podniku je zárukou gastronomického, ale aj vizuálneho zážitku.

Reštaurácia Staré mesto, do ktorej sa budete chcieť vrátiť

„Koncept našej reštaurácie je veľmi jasný – moderná francúzska kuchyňa. U nás si vychutnáte klasické a obľúbené francúzske jedlá v modernom prevedení s dotykom kreativity šéfkuchára,“ komentuje Michaela, ktorá si spoluprácu so šéfkuchárom Šimonom Jurčákom nemôže vynachváliť. Skúsený kuchár roky pôsobil v luxusnej reštaurácii v Londýne, teraz jeho diela môžete ochutnať priamo v Starom meste.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Colette | Modern French Cuisine (@colette.jadore)

Menu reštaurácie je prehľadné a jednoduché, zákazníci v ňom však nájdu všetky must-have špeciality francúzskej kuchyne. Navyše, každý týždeň sa môžete tešiť na jednu extra špecialitu šéfkuchára. „Colette, reštaurácia Staré mesto, je iná ako ostatné francúzske reštaurácie na Slovensku aj svojím menu. Napríklad naše slimáky, tie si veru všade nedáte. Keď dostanete chuť na exkluzívne francúzske víno, náš francúzsky someliér vás prevedie najlepšími odrodami hrozna,“ dodáva hrdá majiteľka Michaela.

K vytvoreniu miesta, akým je táto jedinečná francúzska reštaurácia Staré mesto, ju inšpiroval aj jej partner: „Môj priateľ, ktorý je zároveň jedným z majiteľov reštaurácie, je Francúz. Takže rozhodovanie bolo veľmi jednoduché,“ popisuje s úsmevom.

Aj vďaka pravému francúzskemu dotyku sa im spoločne podarilo vytvoriť unikátne miesto, kde zažijete skutočný parížsky šarm. Colette už teraz patrí medzi TOP reštaurácie v Bratislave a jej obľuba stále rastie.

FAQ

Prečo je reštaurácia v Starom meste jedinečná?

Colette, reštaurácia Staré mesto, vyniká skutočnou parížskou atmosférou a šarmom, modernou francúzskou kuchyňou a kombináciou otvorenej kuchyne a posedenia pri sviečkach. Interiér je starostlivo navrhnutý tak, aby odrážal eleganciu a štýl, ktoré sú synonymom Francúzska, poskytujúc tak nielen gastronomický, ale aj vizuálny zážitok.

Kde sa nachádza Colette?

Colette sa nachádza v srdci Starého mesta Bratislavy, kde ponúka únik do Paríža v centre mesta.

Akú kuchyňu ponúka Colette, reštaurácia Staré mesto?

Colette, reštaurácia Staré mesto, sa špecializuje na modernú francúzsku kuchyňu. Hostia tu nájdu klasické francúzske jedlá v modernom prevedení šéfkuchára Šimona Jurčáka. Menu obsahuje všetky francúzske špeciality spolu s týždennými špecialitami šéfkuchára.

Môžem v Colette očakávať autentické francúzske jedlá?

Áno, menu v Colette zahŕňa autentické francúzske jedlá, vrátane unikátnych ponúk ako sú slimáky, doplnené o exkluzívne francúzske vína, ktorých výberom vás prevedie francúzsky someliér.

Kto je šéfkuchár v Colette?

Šéfkuchárom v Colette je Šimon Jurčák, ktorý prináša roky skúseností z práce v luxusnej reštaurácii v Londýne. Jeho kreativita a odborné znalosti sa prejavujú v modernom podaní francúzskych jedál.

Čo inšpirovalo vznik Colette?

Inšpiráciou pre Colette bol francúzsky partner majiteľky, ktorý prispel k autentickému francúzskemu dotyku a uľahčil rozhodnutie otvoriť francúzsku reštauráciu.

Je Colette vhodná pre špeciálne príležitosti?

Absolútne. Reštaurácia v Starom meste Colette je ideálnym miestom pre romantický večer alebo príjemné stretnutie s priateľmi. Jej jedinečná atmosféra a zážitok z fine diningu sú skvelou voľbou pre miestnych, turistov aj gurmánov.

Je potrebné robiť rezerváciu?

Áno, kvôli obľúbenosti a obmedzenému počtu miest je odporúčané rezervovať si stôl vopred, aby ste si zabezpečili miesto.

Je na Colette niečo špeciálne, čo by som mal vyskúšať?

Aj keď je menu plné neodolateľných špecialít, nesmiete si nechať ujsť týždennú špeciálnu ponuku šéfkuchára. Tiež sú vysoko odporúčané exkluzívne francúzske vína, ktoré vyberá náš someliér.

author-avatar

About Alexandra

Alexandra pre vás pravidelne pečie čerstvé texty zo sveta francúzskej kuchyne a gastronómie. Vo voľnom čase vášnivá čitateľka, cestovateľka a degustátorka nových chutí, počas dňa zodpovedná copywriterka a transcreatorka. Vo svete marketingu sa pohybuje viac než 8 rokov, počas ktorých neustále zbiera nové znalosti a skúsenosti.