COLETTE

O NÁS

Colette – Špička Fine Dining v Bratislave

5 faktov o nás ak hľadáte:

1. Jedinečné Gastronomické Zážitky v Bratislave

V srdci Bratislavy sa nachádza skvost medzi reštauráciami – Colette, definujúca nový štandard pre fine dining. Ako jedna z top hodnotených reštaurácií, Colette je synonymom pre jedinečné gastronomické zážitky, ktoré Vám ponúkame. Našou hlavnou úlohou je ukázať Vám tie najlepšie jedlá z modernej francúzskej kuchyne. Pre dokonalý zážitok si nezabudnite urobiť rezerváciu.

2. Top Reštaurácia v Hlavnom Meste Slovenska

Colette je Vašou jasnou voľbou, ak hľadáte tip na kam do reštaurácie v Bratislave. Svojim hosťom ponúkame dokonalú harmóniu medzi elegantným prostredím a kulinárskou excelenciou, čím sme sa zaradili medzi najlepšie reštaurácie v Bratislave v roku 2023. Napísali o nás aj slovenský gastro-špecialisti na tých najvyhľadávanejších portáloch. Naše aktuálne MENU so špecialitami šéfkuchára nájdeš TU.

3. Bratislavská Kulinárska Scéna a Nové Reštaurácie v Bratislave

V Colette vynikáme nielen svojou kvalitou, ale aj originálnym prístupom v rámci bratislavskej reštauračnej scény. Ako jedna z nových reštaurácií v Bratislave, Colette neustále zvyšuje latku v oblasti gastronomickej excelencie.

4. Najlepšie Jedlá a Víno v Bratislave

Ponúkame nielen tradičné francúzske dezerty a jedlá, ale aj výber najlepších francúzskych vín a koktailov. Táto kombinácia zaručuje, že Colette je nielen jednou z najlepších reštaurácií v Bratislave, ale aj Vašou destináciou pre výnimočné jedlo a nápoje.

5. Romantické Reštaurácie a Valentínske Ponuky v Bratislave

Ak hľadáte ideálne miesto pre romantickú večeru alebo špeciálne Valentínske menu, Colette predstavuje ideálne miesto pre romantické chvíle. Pridajte sa k nám a objavte, prečo sme zaradený medzi top romantické reštaurácie v Bratislave.

Michaela Budacova Colette
CO-FOUNDER

MICHAELA BUDÁČOVÁ

Nápad ponúknuť to najlepšie zo získaných skúseností slovenským zákazníkom sa narodil v hlave Michaely. Michaela sa už viac ako 10 rokov venuje modelingu, verejnosť ju pozná najmä vďaka finále Miss Slovensko 2019. A keďže móda, cestovanie a spoznávanie nových krajín sú neodlučiteľne spojené s dobrým jedlom, rozhodla sa nájsť tradičný dezert, ktorý je u nás zatiaľ málo známy. Zo všetkých lahôdok, ktoré na svojich cestách ochutnala, vyhrala francúzska pochúťka — madlenky, ktoré objavila ja vďaka svojmu francúzskemu priateľovi. Otvoriť si prevádzku vzniklo v mojej hlave už viac ako pred rokom a to hlavne počas pandémie, keď mi chýbal strávený čas s priateľmi. Preto som vytvorila Colette- skvelé jedlo, milí personál, kvalitne a dobre strávený čas s gurmánskym zážitkom v každom jedle a zákusku.

PREČO NÁZOV

COLETTE

Colette je vznešené francúzske meno, ktoré má doslova ten správny „cink“. Je veľmi tradičné (ako naše madlenky) a v súčasnosti sa vo francúzsku už veľmi nepoužíva. V minulosti Colette ako dáma, so sebou niesla nezabudnuteľný zážitok. Preto sa aj moja prevádzka volá Colette. Jednoducho J´adore!