Francúzska reštaurácia Colette
Francúzska kuchyňa

Najlepšia francúzska reštaurácia musí ponúkať viac než len dobré jedlo

Pravá francúzska kuchyňa v sebe snúbi kvalitu, poctivosť a šarm. V Colette vieme, že ulahodiť chuťovým pohárikom a vysokým nárokom Francúzov je takmer nemožné. Nám sa to ale podarilo. Vy tak môžete zažiť a ochutnať to najlepšie z modernej francúzskej gastronómie. Colette totiž dýcha Parížom a ponúkne vám z neho len to najlepšie.

Dostali ste chuť na francúzske špeciality alebo by ste chceli zažiť romantickú večeru vo francúzskej reštaurácii? Možno ste už skúsili niekoľko podnikov, ktoré sľubovali autentický zážitok a luxusné menu. Výsledok vás ale nenadchol a z romantického večera sa tak stalo iba veľké sklamanie.

francúzska reštaurácia Colette

 

Dlhý čas nebolo možné v Bratislave objaviť francúzsku reštauráciu, ktorá by ponúkala luxusné špeciality, ale aj krehké madlenky pripravené podľa tradičných receptov.

 

Reštaurácia Colette je výnimočná svojou atmosférou, špičkovým servisom a červeným neónom v otvorenej kuchyni, ktorý dáva celému podniku ten správny štýl. J´adore!

– Michaela, zakladateľka Colette

Francúzska kuchyňa v srdci Bratislavy

Po návrate z Francúzska sme to zažili aj my. Keď sme si chceli dopriať kvalitné francúzske jedlá v srdci Bratislavy, nenašli sme podnik, ktorý by splnil naše vysoké očakávania. Očakávania, ktoré sme si priniesli z francúzskych reštaurácií. Či už išlo o luxusné podniky v centre Paríža, alebo maličké reštaurácie v malých dedinkách na pobreží, všetky spájalo jediné – kvalitné chute a nezabudnuteľná atmosféra.

 

Vedeli sme, že ak chceme na Slovensku zažiť dokonalý zážitok z French Cuisine, musí to byť naozaj výnimočné. A tak vznikla Colette. Unikátny gurmánsky butik špecializujúci sa na modernú gastronómiu.

Najlepšia francúzska reštaurácia, ktorú môžete zažiť v Bratislave aj vy s nádychom Paríža. Pohladí vám chuťové poháriky a spoločne s nimi všetky vaše zmysly. Nádherné priestory vyladené do najmenších detailov a luxusné menu plné tých najkvalitnejších surovín a francúzskeho vína, ktoré poteší aj toho najnáročnejšieho gurmána.

Colette je skutočný kúsok Francúzska vybudovaný v nečakanej, ale očarujúcej lokalite tu v Bratislave, ktorý sme vytvorili spoločne s priateľom. Každý týždeň vám prinášame kúsok francúzskej modernej gastronómie v podobe nášho menu a špecialít.

– Michaela, zakladateľka Colette

 

Okrem špičkového menu plného lahodných špecialít v Colette nájdete hneď niekoľko unikátov. Jedným z nich je aj otvorená kuchyňa, v ktorej môžete sledovať nášho šéfkuchára priamo pri práci. Zážitková kuchyňa ako z Paríža. Vďaka tomu si môžete byť istí, že jedlo, ktoré vám čašníci prinesú na stôl, je pripravené poctivo a s láskou.

Na celkovú kvalitu podniku dohliada okrem majiteľky Michaely aj jej partner, Francúz telom aj dušou. Pretože vie, ako má vyzerať najlepšia francúzska reštaurácia, dohliada nielen na kvalitu pokrmov, ale aj na celkovú atmosféru a dojem. Aj vďaka nemu môžeme prehlásiť, že Colette je skutočným francúzskym klenotom na slovenskej gastronomickej scéne.

Gurmánsky butik Colette je dokonalý v každom detaile. Od podmanivej atmosféry po lahodné hlavné jedlá či francúzske dezerty. J´adore!

 

author-avatar

About Alexandra

Alexandra pre vás pravidelne pečie čerstvé texty zo sveta francúzskej kuchyne a gastronómie. Vo voľnom čase vášnivá čitateľka, cestovateľka a degustátorka nových chutí, počas dňa zodpovedná copywriterka a transcreatorka. Vo svete marketingu sa pohybuje viac než 8 rokov, počas ktorých neustále zbiera nové znalosti a skúsenosti.

Related Posts