Catering na svadbu
Catering Bratislava, Francúzska kuchyňa

Catering na svadbu: Všetko, čo potrebujete vedieť pred jeho výberom

Catering a svadba idú ruka v ruke. Ak vás v blízkej dobe čaká váš veľký deň, iste si kladiete mnoho otázok. Podľa čoho vybrať catering na svadbu? Kedy je vhodná doba na jeho rezerváciu? Na čo pri organizácii nezabudnúť a čo by na svadobnej hostine nemalo chýbať? Zistite, na čo by ste pri príprave svadobnej hostiny nemali zabudnúť, aby bol catering na svadbu dokonalý.

Ak sa počas príprav na svoj veľký deň nechcete trápiť prípravou chlebíčkov či zákuskov, catering na svadbu jednoducho patrí. Zabudnite na zbytočný stres s cateringom a zverte ho do rúk profesionálov, ktorý sa postarajú o dokonalý gurmánsky zážitok. Náš svadobný catering je navrhnutý s ohľadom aj na tie najmenšie detaily, aby bol váš veľký deň skutočne výnimočný. Na čo by ste pri výbere cateringu nemali zabudnúť?

Fine dining

Myslite na široký výber pre každého hosťa

Základom svadobnej hostiny, ktorú si užije každý od ženícha až po svokru, je pestrý výber občerstvenia. Catering na svadbu by mal obsahovať bohatú ponuku slaných aj sladkých jedál, samozrejmosťou je studená, ako aj teplá kuchyňa. Myslite na to, že každý má chuť na niečo iné. V našom menu nájdete napríklad unikátne fingerfood, ktoré ocení aj ten najnáročnejší hosť. Ponúkame francúzske delikatesy ako je foie gras a slimáky, ktoré sú dokonalou kombináciou chutí a vzhľadu.

 

Naša ponuka zahŕňa aj francúzske dezerty a studené misy, vrátane autentického francúzskeho šalátu. Ponúkame rozmanitosť, ktorá uspokojí každého hosťa.

Stavte na originálny catering na svadbu

Luxusný svadobný catering už dávno nezahŕňa len obložené chlebíčky a punčové rezy. Ak vás láka menej tradičná svadobná hostina, vynechajte klasické svadobné dezerty a jednohubky a stavte na niečo exkluzívnejšie. Ozdobte svoje svadobné stoly francúzskymi delikatesami z našej ponuky, ktoré pre vás pripraví náš skúsený šéfkuchár. Nezabudnite ani na luxusné dezerty z našej ponuky, ktoré s láskou pripravujeme podľa tradičných francúzskych receptov.

Catering na svadbu

Dbajte na kvalitné suroviny

Pri výbere svadobného cateringu si dajte záležať najmä na tom, aby sa na váš stôl dostali len prvotriedne a čerstvé suroviny. Vyberte si reštauráciu, ktorá dbá predovšetkým na kvalitu. Kvalita použitých surovín sa totiž odrazí na výsledku, ktorý by mal byť bezchybný. My si na výbere surovín dávame záležať. Na váš stôl prinesieme prvotriednu kvalitu a nezabudnuteľnú chuť. Catering na svadbu z reštaurácie Colette je zárukou, že vaša svadba sa stane nezabudnuteľným zážitkom. S dôrazom na kvalitu, originalitu a francúzsky šarm, sme hrdí na to, že sme sa stali synonymom pre najlepší catering v Bratislave.

author-avatar

About Alexandra

Alexandra pre vás pravidelne pečie čerstvé texty zo sveta francúzskej kuchyne a gastronómie. Vo voľnom čase vášnivá čitateľka, cestovateľka a degustátorka nových chutí, počas dňa zodpovedná copywriterka a transcreatorka. Vo svete marketingu sa pohybuje viac než 8 rokov, počas ktorých neustále zbiera nové znalosti a skúsenosti.

Related Posts