VITAJTE V COLETTE

Moderná Francúzska kuchyňa, ktorá je plná nezabudnuteľných chutí Paríža.

Colette dýcha Parížom, krásnym hlavným mestom Francúzska. Naša kuchyňa sa nesie v štýle Paríž na tanieri. Nájdete tu mix chutí a kultúr, ktoré sú typické pre toto mesto. Paríž. J´adore !!!

Naše večere sú v štýle „SHARING STRATES“ & „ MAIN DISHES“ a to z veľmi jednoduchého dôvodu! Ku nám musíte prísť objavovať a zdieľať tie najlepšie chute a kombinácie spolu! Žiť a objavovať v dobrej spoločnosti, v krásnom podniku s milými ľuďmi a dobrým vínom! Taká je Colette. Zažijete tu nezabudnuteľné zážitky vďaka večeriam, ktoré so svojím tímom ľudí pripravuje náš hlavný CHEF –Zoltán Baláž.

ČO ŤA MOŽNO NAJVIAC NADCHNE

Je otvorená kuchyňa a priateľský prístup kuchára, ktorý sa s tebou rád porozpráva alebo ti prezradí všelijaké triky z kuchynského prostredia.

Okrem večerí u nás nájdete a samozrejme PASTRY, ktoré je veľmi remeselné, domáce a tradičné. U nás ochutnáte najtradičnejšie francúzske Madlenky , Banana Tarte ktorý si získal srdce všetkých našich zákazníkov.

Hneď ako vojdete do našej prevádzky na Vás vyskočí vitrína plná francúzskych delikates, ktoré si môžete dať zabaliť so sebou. Ponúkame výbornú kávu, svieže limonády ale tiež Cocktaily a Vína.

ZASTAV SA U NÁS

Ak sa obávaš, že prídeš v tej najrušnejšej časti dňa a my budeme mať obsadené všetky stoly, neváhaj a rezervuj si ten svoj na tel. čísle: 0908889308!